Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 MINAROWIE

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Vital
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Vital


Male Liczba postów : 30
Age : 36
Skąd : Polska Waemińsko-Mazurskie miasto Olsztyn
Registration date : 19/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePią Lut 01 2008, 18:44

MINAROWIE profesja do wysp chaosu:


Pochodzenie
i Historia: pochodzę z wyspy Minostja. Historia powstania profesji jest
niedokładna i niepełna poniewasz zanim ją zapisano przekazywana była ustnie, co
spowodowało powstanie wielu błędów i braków w informacjach, innymi słowy
wiadomo tylko, że została stężona przez AFENRYTÓW, czyli przodków dzisiejszych
pół afenrytów, co do rozwoju i ewolucji samej profesji i tego, dlaczego
powstała nic niewiadomo, ale podejrzewa się, że powstała, aby mogli się bronić
przed napastnikami, powodem pych podejrzeń jest bardzo rozbudowany arsenał
technik i zdolności obronnych Minorów, co ciekawe rzadko, kiedy w ich rękach
znajdziesz broń, co nie oznacza, że nie potrafię jej używać. Ich metody walki
opierają się na walce wręcz i walce przy pomocy manipulacji umysłem.





Podział i informacje o
zdolnościach:



Zdolności majorów pochodzę z ich
ciał i mają związek z magią życia jednak, że przenikają ich tagrze inne
pierwiastki magii pozowane ściśle z życiem, powietrze, woda, ziemia.


Więc maję prawo uzupełniać nimi
swoje techniki.


Podział
zdolności:


  • Obusiecznego
    Miecz:




Są to techniki
polegające na podniesieniu walorów ciała po granic przekraczających wszelkie normy
za celne późniejszego okresowego kalectwa utraty przytomności na dłuższy okres
lub nawet śmierci w przypadku braku ( pp), jeśli istnieję to śpiączka do póki
ktoś nie wykorzysta np. leczenia krytycznych obrażeń – przechodzi w stan utraty
okresowo przytomności.


  • Techniki Bladelain




Np. tworzenie
magicznej źrenicy o nazwie, korge-rajke-gan
lub rozwój innych zmysłów.


Pozwala na
tworzenie tagrze iluzji.


  • Techniki
    przepływu energii:




Pozwalają na
kontrole energii w ciele przeciwnika, swoim własnym i otaczającym nas świecie.


  • Techniki
    kumulacji energii w ciele: ( dusza bestii)





Techniki pozwalające
przez spalenie mocy zwiększać statystyki i lub obrażenia przez kumulacje np.
energii pędu.


Majorowie
profesja w świecie wysp chaosu stosunki z innymi rasami:



Majorowie
to profesja, która posiada bardzo duże poważanie w świecie wysp chaosu.


Stosunek do dumpeali: podejście do dunpeali
członków tej profesji jest swoiste i można je określić jednym zdaniem wspupraca
to zbyt duże słowo po prostu dobrze płacicie „ szanujemy was za honorowość, ale nie ufamy ”.


Stosunek do Marathów: świadomość
waszego istnienia poprawia nam humor zawsze jest, z kim pić w karczmie. „Jesteście przyjaznymi nieznajomymi, ale
to może was” kiedyś zgubić.



Stosunek do reszty ras : Nie obchodzi
nas wasze istnienie dla nas możecie zostać zabici. „ Jesteście nudni i dla nas obojętni”


Sami o sobie: zawsze spokojni i zrównoważeni,
ale to tylko pozory, nasz szacunek dla
życia kończy się tam gdzie kończy się nasza tolerancja.



Dobra masz racje, ale jedna kwestia mnie wkurza: to nie jest magia i sztuki walki, a magiczne sztuki walki nierozdzielaj tego. Rozdzielam wszystkie style magiczne i przypisuje im konkretny żywioł i umiejętności.

Poprawki do planu pierwotnego. Pierwszy plan uznałem za trochę błedny i wyznaczam im 4 ścieżki do wyboru(teraz można kroczyć tylko jedną ścieżką powiązaną z jednym zywiołem co będzie wzbogacało ich zdolnosci walki tzn. że nie będą potrafili rzucać zaklęć związanych z rzywiołem a będą mogli wzbogacać zdolności walki za pomocą tych żywiołów):

styl srebnego miecza

Styl jest przypisany żywiołowi powietrza. Sam styl i pozycje, które stosuje sę bardzo płyne i finezyjne co nie jest tylko zabiegiem kosmetycznym ale ułatwia przepływ energii przez ciało i umożliwia szerokę kontrolę nad nią, do tego stopnia że są oni w stanie zmieniać jej przepływ w przyrodzie, a także używać jej do zadawania obrażeń sama mocą.Kontrola mocy to nie wszystko moga osadzić energię w manifestacji jego żywiołu np. udeżyć silnym strumieniem powietsza z osadzonę w nim energią.
elementem rozwijającym percepcje tego stylu jest korge-rajke-gan(rozwój percepcji wzroku).

styl narodziny bestii

temu stylowi przypisany jest żywioł ziemi.
ten styl jest odwzorowaniem ruchów wilka(lub innego zwierzęcia) co ciekawe podróżują oni z kompanem najczęściej z jakimś gatunkiem czworonożnego dzikiego zwierzęcia np. wilk panterra itp.(może byc to każde zwierze to są tylko przykłady, zalecane jest duże zwierze), który jest im przydatny jako broń czy tropiciel sam może współpracować w a rozbudowie specjalizacji ale swoich nie posiada za to posiada bogaty wachlasz umiejętności
np. co do kwestii rozwinientej percepcji to posiadaję bardzo czuły węch który w fazie końcowej jest zdolny wzmocnić zapach około 1000 razy.
co do możliwości tego stylu to są oni zwionzani bardzo mocno ze swoją zwieżencą naturą co wpływa na ich agresje w walce i odzwierciedla to możliwość czasowego skoku statystyk.


styl wielkiej cielesnej fali

temu stylowi jest przypisany żywioł wody
sposub poruszania w tym stylu jest podobny do sumo zdolności tego stylu polegaję na zmianie wielkości elementów sfojego ciała poprzes swoiste nadmuchanie i powiekszenie masy.
rozwinienta percepcja jest zwionzana z doskonałum czuciem ciała i równowagi w przestszeni

plusy
-Zwiność +1
-Inicjakywa +1
Minusy
- Retoryka -1
-Opanowanie -1

PODWUJNE BONUSY
Gotowość Bojowa
Kordynacja


Ostatnio zmieniony przez Vital dnia Sro Maj 21 2008, 22:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimeSob Lut 02 2008, 22:15

Vital napisał:

Majorowie
profesja w świecie wysp chaosu stosunki z innymi rasami:



Majorowie
to profesja, która posiada bardzo duże poważanie w świecie wysp chaosu.


Stosunek do dumpeali: podejście do dunpeali
członków tej profesji jest swoiste i można je określić jednym zdaniem wspupraca
to zbyt duże słowo po prostu dobrze płacicie „ szanujemy was za honorowość, ale nie ufamy ”.


Stosunek do Marathów: świadomość
waszego istnienia poprawia nam humor zawsze jest, z kim pić w karczmie. „Jesteście przyjaznymi nieznajomymi, ale
to może was” kiedyś zgubić.



Stosunek do reszty ras : Nie obchodzi
nas wasze istnienie dla nas możecie zostać zabici. „ Jesteście nudni i dla nas obojętni”


Sami o sobie: zawsze spokojni i zrównoważeni,
ale to tylko pozory, nasz szacunek dla
życia kończy się tam gdzie kończy się nasza tolerancja.

To oni w końcu sa rasą czy profesją?

trzeba przyznać że autor wreszcie coś zrobił i to nie byle gawno Smile

ale nawał ich zdolności mnie przeraża moim zdaniem są zbyt uniwersalni
a ich mieszanie magii, które mogą "uzupełniać" już daje kropkę nad i... staja się zbyt potężni i z niewielką dozą ograniczeń... Ogólnie taki zarys mnie przeraża.

Mam nadzieję, że historia powstania profesji zostanie uzupełniona, bo jest to informacja dla nas, tak więc historia że nikt nie zna doniesień mnie nie zadawala ale w odległej przyszłości możnaby to uzupełnić
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePon Lut 04 2008, 08:44

Vital napisał:
...Ich metody walki
opierają się na walce wręcz i walce przy pomocy manipulacji umysłem....

...Zdolności majorów pochodzę z ich ciał i mają związek z magią życia jednak, że przenikają ich tagrze inne pierwiastki magii pozowane ściśle z życiem, powietrze, woda, ziemia.
Więc maję prawo uzupełniać nimiswoje techniki...

...Pozwala na tworzenie tagrze iluzji. ...

...Techniki przepływu energii:
Pozwalają na kontrole energii w ciele przeciwnika, swoim własnym i otaczającym nas świecie. ...

Że co prosze? ty w nich chcesz wpakować... niech policze... 7 szkół magii + dodatki (te oczy). Umysł, Ogień, Woda, Ziemia, Powietrze, Iluzja, Nekromancja/Galeni (to o Technikach przepływu energii). NO LIMITS normalnie!!! O ile Strażnicy nie wyczarowują efektów różnych żywiołów - robią to same glify, o tyle u ciebie... zobaczymy konkretny opis. Narazie, jak Zigi powiedział - mnie też to przeraża. Jak dla mnie będzie za dużo róznych mocy nawet przy dużych ograniczeniach - bo magia generalnie niezbyt łączy się ze sobą w obrębie jednego MAGA - pamiętaj o tym tworząc te swoje techniki - aby nie było przypału że zrobisz moce typu Ognista Błyskawica Deszczu Kamiennych Meteorów i Powodzi [ :-D ] czy inne paskudztwo które korzysta z 3 lub więcej magii. [Poczuj da pała of maj vajagra, czy coś w teń deseń :-D ]
Narazie jak dla mnie jest to taki Narutowy koleś walczący jak połączenie Kakashi'ego z jakimś Hyuuga - wszystkim co kiedykolwiek widział - czyli niemal każdą magią znaną w świecie! Tak nie może w moim mniemaniu być.

Vital napisał:
to profesja, która posiada bardzo duże poważanie w świecie wysp chaosu.

a tego nie rozumiem - dlaczego? co ich wyróżnia? poza ogromną rozpiętością możliwości magicznych, co do których patrz wyżej. Jak dla mnie szacunku nie zdobywa się wyłącznie przez umiejętności walki - pamiętaj o tym. Szacunek u chłopów zdobywa się także innymi sposobami - a taka SŁAWA skądś musi pochodzić - nikt nie będzie cię naprawdę miał w cenie za to jak się nazywasz [z wyłączeniem rodów szlachetnych]. A jeśli przy tym historia profesji/rasy jest nieznana... jak by ci to powiedzieć. Rozwiń opis.

Rzeczywiście pisząc ten tekst nie jesteś chyba przekonany czy to RASA Z PROFESJĄ czy PROFESJA, czy RASA. Weź się określ :-D

Ale jesteś pierwszy, Vitalu, który opisał mniej więcej o powiązaniach z innymi rasami. Masz ten + ze inne rasy już są opisane lub przynajmniej znane nam (nie było tak kiedy my robiliśmy swoje :-D ). Trza to dopisać u mnie :-D
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePon Lut 04 2008, 18:18

Wiesz Dr. Vit. To jest tak jak dla mnie jest to przepasienie z przekoksieniem. Very Happy Wyraziłem już swój pogląd w tej kwestii jak to do mnie przyniosłeś. Pozwole sobie uzupełnić opinie kolegów oto że jest to oprócz połączenia Nejiowo - Kaszalotowego można dodać również połączenie rock leeowo - kibowe. Troche to dziwne i mało realne połączenie. Po za tym. Faktycznie dziwny tekst o tym poważaniu. Moja profesja nazywana "szlachtą wśród wojowników" nie wzbudza zachwytu wszędzie gdzie się pojawi choć uważana jest za elite(głównie ze względu na ostre restrykcje jeśli chodzi o trening, kryteria przyjecia itd. niedługo powinienem skończyć tekst opisujący to mam nadzieje jasno i szczegółowo.) A w wypadku czegoś takiego jak klasa o której nic nie wiadomo słowo szacunek jest bardzo na wyrost. Szacunek to rzecz na którą trzeba zasłużyć. Mieć jakąś opinie, A klasa o której nic nie wiadomo i szacunek ? te dwie rzeczy pasują do siebie jak pięść do nosa. To przykre że kiedy się już zabrałeś za coś pozostawiasz nam tyle istotnych nie domówień. Zaiste przykre ale typowe niestety.
Powrót do góry Go down
Vital
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Vital


Male Liczba postów : 30
Age : 36
Skąd : Polska Waemińsko-Mazurskie miasto Olsztyn
Registration date : 19/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePon Lut 04 2008, 19:54

zasadniczo wychodzą trzy magie, bo magie żywiołów. Patrz wybierasz jedną. Pisze, że możesz usupełnić nimi magie życia ale sory kiepsko sprecyzowałem.( czytaj wybiersz jedną z magii żywiołów i za jej pomocą możesz rozwijać w sposób ograniczony zdolności oparte na magii życia).

a co do twojego szacunku chodzi tu o to że mimo swoich zdolności nie za bardzo przepadają za zabijaniem przecież było napisane że sę pacyfistami.
i są bardzo rozsądni patrz nawet stosunek do innych ras który nabywają w czasie szkolenia i zdobywania wiedzy.(chodzi o to ze zdobywają wiedzę na temat ras podczas szkolenia. Zdobytą wiedzę przekładają na swój stosunek do innych ras).
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePon Lut 04 2008, 20:07

super ale to nie oznacza że zdobywają szacunek wśród innych ras,profesji Mają szacunek do innych ras ok. Ale to nie oznacza że inni im to odwzajemniają. Po za tym mam pytanka. Co oznacza nazwa oka(o ile nie jest to bezsensowny bełkot:d) Po za tym ich zdolności są raczej ofensywne z tego co widzę.
Powrót do góry Go down
Vital
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Vital


Male Liczba postów : 30
Age : 36
Skąd : Polska Waemińsko-Mazurskie miasto Olsztyn
Registration date : 19/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePon Lut 04 2008, 20:25

popierwsze to ich zdolności oka są defensywne a nie ofensywne bo ich zdolności daję premie do np uników a nazwa oznacza lustro ich krwi
zolność zadawania obrażeń energią umożliwia rywniesz osfobadzanie się z wienzów lud obronr przed pociskami nietylko normalnymi ale równiesz magicznymi

co do uzupełnienia inymi żywiołami to uzupełnienie może jiengać 1\4 czyli na dziesięć technik to tylko 2 1\2 specjalizacji.

a co doich uniwersalności w kozystaniu styli to oni muszą pośfieńcić rundę na zmiane pozycji i pszygotowanie

Dodane przez Issir : Robisz mi pan burdel wdziale to bardzo nie ładnie z twojej strony polecam opcje edit. Postanowiłem być na tyle uprzejmy że zrobiłem z twoich 3 postów jeden konkretny ale pilnuj sie następnym razem.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimeWto Lut 05 2008, 08:20

Jak niby 'zdobywają' szaunek w czasie szkolenia? Przecież go nie kradną!!! :-D Trudno mi to sobie wyobrazić.

Zdolność oka nie są ich jedyną umiejętnością, która może być OFENSYWNA z tego co widze. Jedna jaskółka [ew. inny kaszalot] wiosny nie czyni.

Runda na zmianę pozycji... NO I?!? Przy TAKICH unikach jakie oni pewnie będą mieli to im wszystko jedno!!!

Ostatni twój wpis Vitalu - prosze po polsku i bez DDcjowego wpisu - przypominam, to nie DDcja

Jak dla mnie profesja jest przepakowana, przykro mi to stwierdzić - bo narazie wygląda jak zlepek różnych osób z Naruto i kilku innych miejsc. Spróbuj najpierw pomyśleć nad profesją, tzn standardowego kolesia od nich, jego osobowość i czego najpewniej by się CHCIAł uczyć. moim zdaniem lekkim nonsensem jest by uczyli sie kilku magii i walki wręcz NARAZ, nawet (a właściwie to przechyla szalę) będąc zadeklarowanymi PACYFISTAMI (wiesz co to słowo znaczy prawda? :-D ) - zresztą nie zauważyłem tego jak czytałem twoją profę :-D. Prędzej niech skupi sie na jednej z magii lub walce wręcz. Nie rób 'kombajn'ów. Wiesz, system MUSI być choć troche ZRÓWNOWAŻONY, a co znaczy że trzeba, moim zdaniem, ją przerobić. Żle myslę? Wiesz, żeby miała jakiś swój CHARAKTER, a bycie 'kombajnem' nie jest niestety zbyt... klimatyczne, że tak powiem. Nudne jest granie Bohaterem, który umie wszystko, a twoja profesja mi się tak narazie jawi.

P.S. Nie nabijaj postów 'na hama'. Zbierz myśli i napisz co chcesz powiedzieć. Zawsze możesz edytować to co sam napisałes - postów się to tyczy. Nie wrzucaj tak postów z jednym zdaniem, ok?
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimeWto Lut 05 2008, 15:28

Mi coś tam tłómaczył Vital, ale nie dko końca mnie to przekonuje. A co do tych zmian pozycji to traci runde na zmiane pozycji + standardowe opóźnienie za rozpoczęcie nast.zdolności może to nadal mało , nie wiem.
Ale mi się śmiesznie zrobił monitor do góry nogami Very Happy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimeWto Lut 05 2008, 15:29

to przez te przeciążenia minarów:-D
Powrót do góry Go down
Vital
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Vital


Male Liczba postów : 30
Age : 36
Skąd : Polska Waemińsko-Mazurskie miasto Olsztyn
Registration date : 19/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimeSro Lut 06 2008, 21:40

Dobra masz racje, ale jedna kwestia mnie wkurza: to nie jest magia i sztuki walki, a magiczne sztuki walki nierozdzielaj tego. Rozdzielam wszystkie style magiczne i przypisuje im konkretny żywioł i umiejętności.

Poprawki do planu pierwotnego. Pierwszy plan uznałem za trochę błedny i wyznaczam im 4 ścieżki do wyboru(teraz można kroczyć tylko jedną ścieżką powiązaną z jednym zywiołem co będzie wzbogacało ich zdolnosci walki tzn. że nie będą potrafili rzucać zaklęć związanych z rzywiołem a będą mogli wzbogacać zdolności walki za pomocą tych żywiołów):

styl srebnego miecza

Styl jest przypisany żywiołowi powietrza. Sam styl i pozycje, które stosuje sę bardzo płyne i finezyjne co nie jest tylko zabiegiem kosmetycznym ale ułatwia przepływ energii przez ciało i umożliwia szerokę kontrolę nad nią, do tego stopnia że są oni w stanie zmieniać jej przepływ w przyrodzie, a także używać jej do zadawania obrażeń sama mocą.Kontrola mocy to nie wszystko moga osadzić energię w manifestacji jego żywiołu np. udeżyć silnym strumieniem powietsza z osadzonę w nim energią.
elementem rozwijającym percepcje tego stylu jest korge-rajke-gan(rozwój percepcji wzroku).

styl narodziny bestii

temu stylowi przypisany jest żywioł ziemi.
ten styl jest odwzorowaniem ruchów wilka(lub innego zwierzęcia) co ciekawe podróżują oni z kompanem najczęściej z jakimś gatunkiem czworonożnego dzikiego zwierzęcia np. wilk panterra itp.(może byc to każde zwierze to są tylko przykłady, zalecane jest duże zwierze), który jest im przydatny jako broń czy tropiciel sam może współpracować w a rozbudowie specjalizacji ale swoich nie posiada za to posiada bogaty wachlasz umiejętności
np. co do kwestii rozwinientej percepcji to posiadaję bardzo czuły węch który w fazie końcowej jest zdolny wzmocnić zapach około 1000 razy.
co do możliwości tego stylu to są oni zwionzani bardzo mocno ze swoją zwieżencą naturą co wpływa na ich agresje w walce i odzwierciedla to możliwość czasowego skoku statystyk.

plusy
-Zwiność +1
-Inicjakywa +1
Minusy
- Retoryka -1
-Opanowanie -1

PODWUJNE BONUSY
Gotowość Bojowa
Kordynacja


Ostatnio zmieniony przez Vital dnia Pon Paź 13 2008, 12:05, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimeCzw Lut 07 2008, 08:29

no teraz moze byc ciekawie :-)
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 11:32

Mi też się narazie to bardzo podoba same pomysły od początku mi się podobały Smile
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 16:05

Eeee no tego i tamtego i w ogóle....to nawet z sensem jest. Boże to naprawde jest sensowne. Byle by ktoś go hamował podczas rozwoju żeby z tego bóg wie jaki przepak nie wyrósł bardzo prosze XD

P.S a ja musze zrobić wojaka XD Trzena w koncu ukrócić tą wielką magie xD
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 17:06

drugi dobry pomysł w tym tygodniu - JESTEM W SZOKU!!! panowie, zadziwiacie mnie :-D
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 20:38

dać bana dla bałwana xD 3ci dobry pomysł w tym tygodniu Very Happy
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 23:26

Dla którego ?? XD mamy dwóch. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





MINAROWIE Empty
PisanieTemat: Re: MINAROWIE   MINAROWIE I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
MINAROWIE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Wszelkie brudy :: Śmieci po zawodowe :: Archiwum-Profesji-
Skocz do: