Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [Wampir - Maskarada] - Muzeum

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeNie Lut 24 2008, 20:34

Panowie oczywiście wiem że nie była to sesja w wyspy, ale bardzo chętnie wysłucham opini zarówno pana prowadzącego domorosłego Jamesa Bonda jak i pana od Indiany Jonesa z problemem alkocholowym. PD za ostatnią sesje :

Robert :
Łącznie 4 PD


1 - standatowo
3 - za odgrywanie postaci.

Opinia MG: Nie mam co do ciebie większych zastrzeżeń robiłes co ci kazano nie wykłucałeś i byłes o tyle cierpliwy żeby nie dostawać pierdolca w momentach kiedy ci nie prowadziłem. Oby tak dalej.

Alessandro
Łącznie 2 PD

1 - standartowo
1 - za odgrywanie postaci

Opinia MG: Co do plusów twojego grania to chyba po raz pierwszy odpowiada ci postać. Nie kopiujesz posunięć Olbrzyma. Co prawda jak zwykle nie uważasz na sesji do końca co do prowadza do sytuacji w której robisz coś o czym usłyszałeś jako gracz nie jako postać. Postaraj się to hamować. Ale za to masz tego 1 Pd'ka. A teraz to co mi się nie podobało. Psujesz mi klimat niemiłośiernie kiedy nie możesz wysiedzieć na dupie w spokoju i zaczynasz gadać i komentować a co najgorsze wcinasz mi się w opisy. Polecam następnym razem wziąść jakąś książkę to sie nudził nie będziesz. Starałem się wam poświecać podobną ilość czasu więc chyba na to narzekać nie możesz. Następnym razem albo się zamkniesz albo się pożegnamy. Następną rzeczą ktora mnie zdenerwowała u ciebie to była sama końcówka kiedy sytuacji w której powinieneś odgrywać jako taki strach. (nie każe ci sie przecież po kontać kulić i szczać w gacie Very Happy) Ty zacząłeś cieszyć mordę, że zaraz wpadnie wampir i Cię ugryzie. No bez jaj ja Cię traktuje jak poważnego gracza widzę że się względnie starasz a ty mnie takie dziecinne gadki walisz. To jest Narracyjna gra GROZY. Ja może nie jestem wielkim mistrzem w byciu MG ale jak mi nie będziesz pomagał chociaż w minimalnym stopniu to ja klimatu nie zbuduje.

MG o sobie - Ja jestem perfekcjonistą i lubie jak wszystko jest tip top wg mnie nie było. Generalnie w mistrzowaniu jestem słabszy niż w graniu acz kolwiek chyba nie było aż tak źle żebyście posneli Very Happy

Czekam na opinie
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeNie Lut 24 2008, 22:31

Jak dla mnie brzmi to jak Kaziowa katastrofa z kraksą Very Happy robił herbatkę a potem nie wiedział co kaman? Very Happy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 08:20

niee. nie tym razem. tym razem po prostu było jak w opisie wyżej :-P

Issirze - powiem tak - sesja git tylko szkoda ze nie gralim dłużej - jedyny system w któym rzeczywiście moge grać długo bez przerwy - pewnie tak jak Warhammer prawie :-P (ale dark a nie butterfly). Qrde kiedy gramy dalej bo dostaje pierdolca, ale pierdolca w stylu - 'I co jest dalej...?' :-D Sama sesja git choć pomysł dość... znajomy :-D Wiecie... wy u mnie tez na etapie szukania sarkofagu więc jak Furin się wreszcie odejmie by zagrać pewnie też będziesz wiedział jak to jest :-D - a mam nadzieje ze niedługo...

Co do PD... a może czegośmy sie nauczyli? :-D Zawsze 1 więcej :-P Mnie git tylko szkoda mi naszego gaduły (i jego ogórka :-D :-D )
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 13:32

To by może i było inaczej ale musisałem wymyślić co z kazikiem zrobić. To ten sarkofag wymyśliłem.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 13:35

spoko - sarkofag dobry na wszystko :-D tak jak trumna :-P
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeWto Lut 26 2008, 13:37

a co do (niedo-)rozwoju postaci. nie rozwijam jej do czasu aż będzie wampirem, poza dwoma kropkami umi, ale to nie teraz. pierwsza w zabezpieczenia, druga w czujność (oczywiście to plan jest, bo za 4 PD sobie moge :-P :-D )
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeSob Mar 01 2008, 20:59

Witajcie Rzymianie! Jeśli macie czas proponuje by następna sesja w wampira odbyła się w piątek. 7 marca, W okolicach godziny 17. Jakaś flaszka mile widziana Very Happy Bo MG będzie się musiał odstreswać po maturze Very Happy. Zagłoba urodzinowy jeszcze jeden stoi ale obawiam sie że to za mało Very Happy pomimo że w sumie tylko na 2 bo kazik symbolicznie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeSob Mar 01 2008, 22:03

Panowie jeszcze mam w piwnicy całe wasze zapasy więc jak coś to przychodzic po nie Smile
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeNie Mar 02 2008, 16:23

powiem tak - dla mnie jak znalazł. ty prowadzisz tak? bo ci Rzymianie.. jeszcze poczekają narazie. jeszcze nie dojrzeli do tego bo gościć twoją Issirową osobę :-D zresztą odpisz mi na esa Issirze łaskawie bo nie wiem czy sie na tamten termin nastawiać. Przypominam - Rzym, ok (bo jeszcze dokładnie nie wiem, ale twa postać bedzie miała pomiędzy 20 a 30 lat, zależy jak mi będzie historycznie pasować :-P) 70 przed Chrystusem = 15 lub 16 marca 2008.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeNie Mar 02 2008, 21:32

Powinienem sie wyrobić z postacią. Postaram się ale nie wiem. Zobaczymy w tym momencie nie jestem w stanie ogarnąć niczego co wykracza po za następny tydzień. Wybacz. Tak w piątek ja bym prowadził.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 08:02

dobra. czyli gramy w piątek :-) faaajnie :-)

aha - rozwijam drugą kropkę czujności
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitimeCzw Mar 06 2008, 14:13

te na którą w ten piatek? jakies sugestie? u kogo?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Wampir - Maskarada] - Muzeum Empty
PisanieTemat: Re: [Wampir - Maskarada] - Muzeum   [Wampir - Maskarada] - Muzeum I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Wampir - Maskarada] - Muzeum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Wampir] Sesja o nazwie roboczej 'Bibliofilia'

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Dyskusje Sesyjne :: Sesje Issira-
Skocz do: