Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 cóz panowie w Imil

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePon Sty 14 2008, 12:08

imil miasto portowe zbrodni doskonałej...

a cóż panowie chcecie tam robić Smile ??
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeWto Sty 29 2008, 17:47

Aha ważna sprawa proszę mi tu napisać co wasi bochaterowie zamierzają robić w przyszłości Smile zapatrywania na przyszłość plany dalekie i bliskie i kim wogóle chcą zostać w przyszłości(zawody i takie tam mile widziane a że issira Bohater chce być bogiem to ja wiem ale czym po drodze do boga chce byćVery Happy)
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Sty 30 2008, 08:02

dobrze tylko napisz mi którymi postaciami jesteśmy w Imil. bo nie pamiętam :-P
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Sty 30 2008, 10:39

O dzidzias przeciez jesteście tą 1 grupą Smile jeszcze twój ergram i te sprawy kojarzysz nie? Smile
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Sty 30 2008, 10:51

wiesz tak dawnośmy nimi grali że ZAPOMNIAŁEM co sie tam działo. potrzebuje powtórki w telegraficznym skrócie. a co chce chyba masz gdzieś. a jak nie to ci prześle bo mam spisane z grubsza
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Sty 30 2008, 18:55

to prześlij. ostatnio po zabiciu jednego typka wiatru i przejściu przez umysł Sigfrieda odpoczywaliście sobie w mieście Smile
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeCzw Sty 31 2008, 07:55

AHAAAAA :-D dobra. przesyłam co mam ci na maila
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Lut 06 2008, 18:59

panie ale ty wiesz co to są plany postaci? ja się pytam kim zamierza być w przyszlości czym się interesuje itd. a nie jak ty go zamierzasz rozwijać :/
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeCzw Lut 07 2008, 08:24

qrde zawody są? generalnie zasada - nie robie czego nie lubie. proste prawda? :-D
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 11:31

tzn. że nie mogę prowadzić kampanii w imil bo wasze postacie nie mają tego czego potrzebuje do prowadzenia tej kampanii dalej
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 11:36

łojeziu - co ty qrde chcesz? bo sie pogubiłem już
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 08 2008, 20:41

no co w tej chwili twoja głupia postać zamierza robić dlaej bo teraz siedzi w mieście i się byczy!! Very Happy
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Lut 13 2008, 07:24

No dobra miałem tu napisać już kawał czasu temu. Przedewszystkim Sigfried chce odnaleźć i zabić kolege Syriusza Very Happy (tak zabić na amen żeby już nie wrócił.) Po za tym sam uważa że front to dochodowe miejsce Very Happy. Narazie jednak chce poświecić czas na studia (głównie alchemii i rytualistyczne zamierza również postudiować troche nature magii co ma mu pomóc w jego dalekosiężnuch planach Very Happy których narazie nie zdradze bo nie ma takiej potrzeby może zachczy też o inżynierie bo uważa że to"praktyczna nauka" Chce się nauczyć korzystać z pistoletu bo to takide szlacheckie i w ogóle (nie zapominajmy że to maniak i megaloman Smile) . szuka sposobów na wzmocnienie siebie a narazie poteżne do magicznienie swoich toporków. Co jeszcze chce zarobić troche kasy na ten statek ponieważ to taki ruchomy dom. Ale jak chce nim kierować musi się podszkolić w swoim zawodzie żeglaża narazie mam na Z tylko tak że wiesz Very Happy. Możliwe że podąży rownież za jakimś artefaktem czy legendą jesli takową podsuniesz szczególnie jeśli przedmiot który miał by mu pomóc w walce z magią (nasycony antymagią ? przynajmniej w pewnym stopniu). A w przyszłości zbierze armię i odbije sobie jakąś wyspkę Wink
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Lut 13 2008, 08:11

wiesz co? zrobimy tak. statek to i ja (aberm Eligio Debargd) chce, wiec sie zgadamy - a mi potrzebny do handlu - w końcu początkujący kupiec, a ojciec kupcem całe życie :-) jeden statek starczy, jesli i tobie starczy. na temat rytuałów magicznych ja cię mogę podszkolić, w zamian za nauki prawideł żeglarstwa (trzeba by na tym statku nie być 'pijawka'). i badania nad umagicznianiem przedmiotów przeplatane przez tworzenie pieniedzy z węgla :-D a fabularnych wątków - dobrze ze mi przypomniałeś Isiirze. Zabić Syriusza na ŚMIERĆ. a i w sumie przejrzałem Eligio, jego umy i zauwarzyłem jedną rzecz. umiem także trochę z zakresu mechaniki i matematyki. co oznacza ze moge ci pomóc z tym statkiem :-D a targowanie i etykieta to podstawa przy tanich środkach - co tez umiem :-D nie umrzemy :-) jam jest wszechpotężny kombajn. czcijcie mnie :-D
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Lut 13 2008, 20:27

Wietrze jest jedno wielkie, ale skąd kurna u ciebie zainteresowanie bronią palną? przeciez ty tego nigdy nie widziałeś na oczy. nie masz tego ani w historii postaci ani w rasie ani nigdzie nie jest wspomniane że broń palna jest uważana za bardzo slachecką.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Lut 13 2008, 20:39

czy słowa "są riozwinieci technelogicznie szczególnie jeśli chodzi o militaria" to jest broń szlachecka/pojedynkowa bo istniejące wersje nie nadają się do walki w polu tzn nadają sie ale tak jak w młotku sie długo ładują. Prze co są mniej praktyczne (oczywiście mówimy o nie umagicznionych
Powrót do góry Go down
Vital
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Vital


Male Liczba postów : 30
Age : 36
Skąd : Polska Waemińsko-Mazurskie miasto Olsztyn
Registration date : 19/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeSro Lut 13 2008, 21:29

Zirgin:sory ale ty byłeś na dworze w pałacu a nie technologiem w dziale naukowym w twoim cesarstwie Razz a co do szlachectwa tej broni to ja tam żadnych wspomnień w twoim opisie rasy nie widziałem
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeCzw Lut 14 2008, 08:35

jak dla mnie to że był na dworze jednoznacznie wskazuje na to ze WIDZIAŁ tą broń, moze nawet w akcji. i zapragnął ją mieć :-D wiesz, na dworze straż napewno ma takie zabawki, skoro bronią samej cesarzowej :-D a czemu mieliby nie miec skoro naród bogaty, mają świra na punkcie bezpieczeństwa swojej kśieżniczki na ziarnku grochu, a poza tym cos czuje ze 1 strzał z kamienia to koleś lezy i sie zwija... jesli jest z tych sredniosilnych. jeden strzał, ale potężny będzie (wg mnie)
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeCzw Lut 14 2008, 13:45

hmm no dobra...
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimeCzw Lut 14 2008, 16:02

Fajnie że zrozumiałeś. a teraz małe sprostowanie, Istnienie broni palnej ustalaliśmy dopiero 2 - 3 dni temu czy ja mam z każdym pierdułkiem lecieć do opcji edit, nie chce mi się. Plan pierwotny był taki że mieliśmy wynaleźć broń palną na spółke z Eligio. Ale miło że doszliśmy do porozumienia.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 07:58

to teraz trzaa znowu wymyślić jak do działa... heh... robiłem mechanikę broni więc i to dorobie ale nie teraz :-D

czyli robić skałkówki, kapiszonówki i garłacza tak?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 08:29

a rusznica ? rusznica powstała mniej więccej w tym samym czasie co skałkowy chyba nawet wcześniej
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 08:29

eee... co to?
aha i armaty trza zrobic - mechanika w końcu ta sama
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 08:34

rusznica czyli broń nie krótka jak pistolet tylko dłuższa to z czym strzelcy w warcrafcie 3 ganiały

Co do armat - nawet prostsza bo to większe Very Happy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 08:37

ok. ale chodzi mi o mechanike - zasięg, obrażenia. jedną zasadę do wszystkich palnych trza zrobić i tyle :-D
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 08:44

No ale panie nie wiedziałeś to ci tłumacze a mechanike bedą miały ta samą. Tylko obrażenia i zasięg inny
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitimePią Lut 15 2008, 08:46

no... :-D ale my tu offtopujemy panie :-D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





cóz panowie w Imil Empty
PisanieTemat: Re: cóz panowie w Imil   cóz panowie w Imil I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
cóz panowie w Imil
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Dyskusje Sesyjne :: Sesje Zirgina :: archiwum-
Skocz do: