Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimePon Lut 16 2009, 17:33

Otóż nie mam jeszcze do końca pomysłu jak to załatwić. Temat już większość zna, ale dla tych co nie znają to objaśniam.

Ogłaszam sesję tworzenia świata. 6ciu graczy wcieli się w postacie 6ciu starożytnych Bogów, którzy będą tworzyć świat wysp. Problem polega na tym ,że chciałbym ,aby ci, którzy wcześniej grali jako bogowie nie grali drugi raz tymi samymi postaciami.

W ten sposób w lato powstanie całkowicie nowa historia świata.
A teraz problem. Czy chcemy aby nowa historia stała się historią całego świata? Czy może jakoś inaczej? chętnie zbieram pomysły i zgłoszenia na to kim będziecie chcieli grac.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimePon Lut 16 2009, 18:04

ja nie widze, mówiąc szczerze, większego sensu tego pomysłu. powinniśmy skupić się na sprawach bliższych graczowi, a mitologia stworzenia świata jest większości graczy (i ich postaciom tym bardziej) obca. Proponuje co innego: zwykłą sesję. niech się każdy przygotuje i byłoby git. a sesja to motor tworzenia...
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeWto Lut 17 2009, 21:38

Eh wczoraj mi się nie udało nic odpisać. Cała sesja ma za zadanie wprowadzić i zachęcić Renaeri i Oskara do pozostania z nami oraz wprowadzenia ich pomysłów do historii świata. Chciałbym też trochę inaczej spojrzeć na dotychczasową moim zdaniem marną historię.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeSro Lut 18 2009, 07:16

Renaeri wydaje się zdeaktywowana na dobre. Zresztą narazie się nie wypowiadam. 5 miesięcy = kupa czasu. Jak dla mnie nonsens, trzebaby zrobić wiele rzeczy, ale niekoniecznie to w sposób sesji. Spotkać się przed materiałem i pogadać, powstawiać, pokombinować.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeSro Lut 18 2009, 09:18

Jest mierna bo najzwyczajniej w świecie jest nie kompletna.Ma dziury które można wypełnić najzwyczajniej w świecie siadając do niej w większym gronie i bawiąc się zebranymi pomysłami. Ot taki dyskurs. Można by ją uzupełnić w gronie zarówno starych jak i nowych znajomych. Osobiście w Renari powątpiewam z równą mocą jak brat Śmierć. Słyszałem jak z nią rozmawiałeś wiem, że jest chętna ale nadal powątpiewam. Przykład Oskara pokazuje, że można się wdrożyć w to wszystko. Przynajmniej bardzo oględnie bo przecież część pomysłów jest nie opisana.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 00:01

Ostatnio Olbrzymie jak próbowałem z tobą pogadać na temat pomysłów to się skończyło na magic'u. Wybacz ,ale takie obgadywanie spraw mi nie pasuje. Szczególnie, że nie za często mam okazję się z wami spotkać. Wtedy nie uzyskałem od was żadnej konkretnej odpowiedzi na, którekolwiek z pytań, miałem wręcz wrażenie, że zmuszam was do czegoś brzydkiego niedobrego i fe to dałem sobie spokój.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 08:21

ja tez miałem takie wrażenie. ale nie ja naciskałem na magica dla odmiany. więc jak napisałem - moim zdaniem nie sesja jest tu potrzebna.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 14:21

W tygodniu ci napisze szerzej o co mi chodziło z tymi zdolnościami to wtedy pogadamy na tamten temat.
Wiem, że Jodłowy naciskał i dlatego tym razem żałuje, że był. Chciałem uzyskać troch wskazówek od ciebie, a skończyło się graniem.
Olbrzymie ja chcę połączyć przyjemne z pożytecznym. Planowana sesja bardziej zachęca do działania nawet mnie niż pogaducha. Kto się będzie chciał przygotować do pogaduchy?
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 16:00

heh... racja niby. ale sesja moim zdaniem bez sensu...
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 18:35

A moim zdaniem świetna zabawa a Tomek jak zwykle się nie wypowie.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 20:09

granie bogami mnie nie bawiło i dalej bawić nie będzie. a issir w swych wiatrach utonął :-D
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 21:59

Tomek się wypowie. Ja powiem tak, mnie granie bogiem bawiło by bardziej gdybym był przygotowany lepiej. Pamiętam te sesje o której mówicie i dlatego nienawidzę jak macie karty pod ręką jak mamy gadać o wyspach. Bo g z tego wychodzi. Pomysł na kolejną sesje bogami nie podoba mi się ze względu na zamach na fabułę systemu jaki to by zrobiło. Więc ja jestem na nie. Jak komuś trzeba wytłumaczyć po raz setny co to oznacza "zamach na fabułę" niech się nie krępuje ale myślę że nikt nie jest aż tak...nie domyślny żeby się nie domyśleć. Ja nadal proponuje wydrukować historie, siąść przy niej w większym gronie w weekend któryś i nad nią debatować i to nie tak że każdy za swojego boga tylko ogólnikowo. Każdy wszędzie. Dyskusje, rozważania itp. Przypominam że właśnie w ten cywilizowany sposób dokonał się największy i najsensowniejszy przewrót w mechanice tego nie ogarniętego molocha znaczy się wysp chaosu.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 23:20

Wietrze obiecuje, że następnym razem nie zagram w magica.

Szczerze nie rozumiem do końca waszych protestów. Powiedzmy sobie szczerze przygotujecie coś na pogadankę zamiast gry? jakieś nowe pomysły do historii? Uzupełnicie wreszcie te luki w kwestiach Bogów? A no i jeszcze nowym luziom będziecie tłumaczyć o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeCzw Lut 19 2009, 23:30

Najpierw trzeba zrobić spotkanie żeby luki poznajdywać. Spisać pytania i wątpliwości potem. Za jakiś czas następne. A jak już historia świata będzie tip top to się da do przeczytania naszym dzielnym świerzynkom XD
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimePią Lut 20 2009, 15:17

I znowu Jarek zajrzy i zacznie namawiać do gry xD albo okazja będzie gdy duży będzie po robocie zmęczony. Eh czarno mi się widzi, ale dobra jak będę w Ol. to się do was odezwę. I proszę się nie nastawiać na karty.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimePią Lut 20 2009, 17:42

Jak ktoś weźmie magica to wam łapy połamie xD przysięgam. XD
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimePią Lut 20 2009, 17:44

spoko. ale i tak bym sie ustawił na karty, i może jakieś zmiany w własnościach niektórych ? :-D
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeSob Lut 21 2009, 10:32

co przez to rozumiesz?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeSob Lut 21 2009, 11:16

Żeby znalazł inny termin na handel kartami.Tzn w osobnym terminie spotkać się i pohandlować Very Happy
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitimeSob Lut 21 2009, 11:20

Sorry na to czasu nie mam. Ale na system znajdę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat Empty
PisanieTemat: Re: Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat   Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sesja za 5 miesięcy kryptonim nowy świat
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kryptonim domek na drzewie
» Sesja nr 5
» Sesja nr 6
» Sesja 11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Dyskusje Sesyjne :: Sesje Zirgina :: archiwum-
Skocz do: