Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sesja na forum - czas pióra i Miecza.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeNie Lis 15 2009, 22:40

Dobra wpadł mi do głowy niezwykle dziwaczny pomysł na sesje tu na forum w nasze wyspy. Podstawowe założenia

Gramy około roku 2700 - nego Już po powstaniu kontynentów.
Gracie jako znaczne persony. Syn Księcia, Wysoko postawiony doradca władcy, dowódca Gwardii jakiegoś znacznego w świecie magnata. (Sesja będzie miała zabarwienie polityczne. Dlatego chce byście mieli możliwości manewru.)

Jako że jest to sesja na forum możecie mieć tak myślę do dwóch postaci. Będzie to ciekawe urozmaicenie, mogą być do siebie wręcz wrogo nastawione (ale to jak sobie życzycie) Ważne by miały jakieś powiązanie ze sobą i jedna z nich miała wpływy w świecie polityki. Może być to rycerz i giermek np. Rozumiecie o co mi idzie ?. To czy wy gracze się znacie czy nie w jakich stosunkach ze sobą jesteście jest waszą sprawą (byle nie bylibyście dla siebie najbliższą rodziną.)

Jedna z ew. dwóch postaci na około 250 pd druga koło 150

Jak się na to zapatrujecie macie jakieś pytania ? A może koncept w ogóle wam nie leży ?
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimePon Lis 16 2009, 09:50

Pasuje - możemy nawet zrobić jeszcze inaczej - wcielić się (każdy z osobna) w jedną osobę, ,która trzęsie polityką państwa i ustawodawstwem - w ten sposób można prześledzić wojny i opisać nację przy okazji :-) taki rpg bitewniak trochę :-D goniec na e4 :-D i takie tam. tylko trudne do porwadzenia i na głównym forum gry byłyby głównie twoje opisy - nikt nie chce pisać jak wojska ustawia by wszyscy wiedzieli (no chyba że stwierdzisz że wywiad pracuje :-D )
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimePon Lis 16 2009, 16:20

Można spróbować i tak :d Ciężko będzie. Ale wolał bym żebyście zrobili dwie postaci właśnie. Tego poteżnego (Nawet władcę) i tego takiego zwykłego np jakiś żołnierz z oddziałem np w ten sposób sesja będzie dwuwymiarowa ta taka polityczna i zwykła.

Tylko czy cysiu jest chętny ?
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeWto Lis 17 2009, 07:39

Tylko założenie - opisac państwo jeszcze nieopisane (jakieś z tych mniejszych najlepiej).

Mój władca - nie wiem kto to będzie jeszcze :-P wojownik/mag/kapłan/półbóg/złodziej/szczurołap - wszystko jest możliwe :-D
Druga postać - pewno najemnik w jakiejś 20-30 osobowej bandzie. Dowódca? tego nie wiem.

Właśnie - tylko czy Cysiu jest chętny...
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeCzw Lis 19 2009, 15:26

chętny chętny bo wreszcie nie ja prowadzę Very Happy eh i znaleźć czas na przygotowanie tego... na za tydzień?

Postać pierwszoplanowa: A bo ja wiem? pewnie klecha.
Postać drugoplanowa: Aroharini jeden z bojowników podziemia. Bedziemy się bawić w wypady na Dunpeali xD
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeCzw Lis 19 2009, 17:36

Fajnie Very Happy To ja czekam z radością, XD Tylko żeby ten koleś wychodził co jakiś czas na powierzchnie żeby mógł jakieś interakcje prowadzić (nie to żebym coś mówił ale chyba wolał bym ludzi Very Happy no dobra ale róbta co chceta będe musiał sobie radzić Very Happy)
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeCzw Lis 19 2009, 21:23

Bojówki Aro są to zorganizowane najazdy na placówki dunpeali. Zorganizowanie przez radę wioski. Każda wioska ma obowiązek posiadać swoją bojówkę. Każda bojówka przechodzi szkołę w której wpajają jedną myśl: "nienawidzisz Dunpeali za to co zrobili nam w przeszłości".
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeCzw Lis 19 2009, 22:29

Z założenia sesja miała pokazać, że nie tylko dunpeale walczą i prowadzą z kimś wojny (albo ktoś z dunpealami) co w moim mniemaniu uatrakcyjniło by nieco realia świata. w związku z tym :
Nie chciałem mieszać mojej rasy jako państwa do sesji przynajmniej na początku dlatego mówiłem o ludziach. Ale jak chcesz rozwinąć Aroharinów to jakoś to przełknę. (Jeśli już naprawdę musisz xD)
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimePią Lis 20 2009, 08:47

pytanie: nie wiem czy nie zwiększyś pd pierwszorzędnej postaci do 300-350, w myśl zasady - jak rządzić/dzielić i rządzić, to raczej z głową. narazie robie na przedział 250-300. i pytanie 2gie - czy mamy zlokalizować się (geograficznie) gdzieś niedaleko siebie czy 'wolna amerykanka'?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimePią Lis 20 2009, 10:38

co do 2giego pytania. Raczej blisko siebie. Przynajmniej na jedynyym kontynęcie. Ustalcie między sobą koło jakiej z głównych ras sie znajdujecie a powiem wam jak wygląda wasz kontynent.

Co do pdków rób do 300.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitimeNie Lis 22 2009, 10:04

to trochę poczeka, bo początek tygodnia zawsze mam zawalony. Może jakoś w czwartek zaczną się zastanawiać ale nie koniecznie, bo 26 i 30tego mam koła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sesja na forum - czas pióra i Miecza. Empty
PisanieTemat: Re: Sesja na forum - czas pióra i Miecza.   Sesja na forum - czas pióra i Miecza. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sesja na forum - czas pióra i Miecza.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mistrz miecza
» Sesja nr 5
» Sesja nr 6
» Sesja 11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Dyskusje Sesyjne :: Sesje Issira-
Skocz do: