IndeksAktualnościFAQGallerySzukajRejestracjaUżytkownicyZaloguj

Share | 

Offtopic: Kiedy gramy?

Go down 
AutorWiadomość
Barlogg
Twórca Światów
Twórca Światów

Male Liczba postów : 1606
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

PisanieTemat: Offtopic: Kiedy gramy?   Czw Lut 04 2010, 09:29

pytanko, głównie do Issira znając życie - chce ktoś grać/prowadzić w jeden z wymienionych niżej systemów?

Wampir: Maskarada - wiem wiem issirze, ty prowadzisz jak się nic nie zmieni, choćby i mi samemu
Neuroshima - tu mogę ja prowadzić, nie znam mechaniki, ale fabularnie świat mam opanowany nieźle całkiem więc się polecam (a wracają mi chętki na takie klimaty...)
The Wheel of time - pdf po angielsku, brak polskiego wydania... ale świat znam z grubsza, więc też mogę prowadzić, choć już widzę bariery tłumaczenia...
Mag: Wstąpienie - system ciężki, ale mogę prowadzić/grać, byle gracz/prowadzący nie przyszedł na pałę, bo system się nie nadaje do gry z doskoku. i to jedyny z wymienionych do którego posiadam podręcznik Smile

Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan

Male Liczba postów : 1024
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)

PisanieTemat: Re: Offtopic: Kiedy gramy?   Czw Lut 04 2010, 10:50

Wampir - sam też bym chętnie zagrał Very Happy Ale tak prowadze ci choćby i samemu chociaż bardzo mi się taka koncepcja nie podoba Smile
Neuroshima - tak naprawdę nigdy w nią długo nie grałem. Od chwila z doskoku. Mogę spróbować. Chociaż te klimaty są mi niemal zupełnie obce. Uśmiechnij się do małego. On ma podręcznik Smile
Wheel of time - ani książek nie czytałem tak naprawdę ani systemu nie widziałem. Chętnie spojrzę Very Happy Ale czy grać w to byłbym w stanie nie mam pojęcia.
Mag - sławetny mag i wspaniały pomysł "Rzym" chyba najlepsza koncepcja w jaką miałem przyjemność grać. Bardzo żałuje że system nas przerósł bo jest naprawdę świetny. Śmiem twierdzić że najlepiej opisany ze świata mroku. Ale czy jestem w stanie w niego grać albo prowadzić ? Grać bardziej a i tego nie jestem pewien.

Od tyle ode mnie Issira Very Happy

Może na mówie tych jełopów żeby tu zajrzeli Very Happy sukcesów nie obiecuje.

"Kłamstwo to moja religia" - Kael Barathor
"Pamiętaj by nigdy nie pozbywać się użytecznych pionków" - Sigfried Dantez
"
"Jam jest Upiór Boga, Jego Tarcza i Miecz" - Konrad Richter
"Tu nie chodzi o ból o walkę to po prostu czysta rozkosz i smak przerażenia żadna krew tego nie zastąpi" - Raphael d'Argante
"Ufność i Wiara w wolność niesiona przez wiatr" - Livonze Valentaine
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Barlogg
Twórca Światów
Twórca Światów

Male Liczba postów : 1606
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D

PisanieTemat: Re: Offtopic: Kiedy gramy?   Czw Lut 04 2010, 11:14

wiesz ja mogę nawet cholerną DDcję poprowadzić od biedy (skrajny przykład wiem), byleby gracze byli STALI, i choć na sesję na 2 tygodnie wszyscy mieli czas.

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Offtopic: Kiedy gramy?   

Powrót do góry Go down

Offtopic: Kiedy gramy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Księga eliksirów
» Piszesz mi w liście, że kiedy pada...
» Kiedy kręci się butelka...
» Zielony potwór zazdrości czyli co się dzieje kiedy rozmawiasz z Blackiem
» CZIPSY KOLA GRAMY W GW2.