Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Przedstawię się ... a co :P

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Bufalobils
Początkujący Atianin
Początkujący Atianin



Male Liczba postów : 12
Age : 36
Skąd : już niedługo Warszawa :(
Registration date : 06/12/2010

Przedstawię się ... a co :P Empty
PisanieTemat: Przedstawię się ... a co :P   Przedstawię się ... a co :P I_icon_minitimeWto Gru 07 2010, 19:42

Witam wszystkich Smile
Chciałem się przywitać i jednocześnie powiedzieć coś o sobie Smile [dlaczego tutaj jestem dlaczego pisze i takie tam Smile]
O forum i systemie dowiedziałem się od Zigiego....(ja go nazywam inaczej ale zachowajmy pseudonimy Razz) Jestem razem z Z na studiach i w wolnej chwili opowiedział coś o tym, że ma "swój świat".... pomyślałem sobie, to musi mieć pokręcone w głowie chłopak Smile Nie wnikając w szczegóły, zainteresowanie rosło z czasem poznawania siebie nawzajem i po jakimś czasie postanowiłem zagrać na tym systemie Smile jednocześnie wnieść trochę swoje popaprane pomysły i poirytować, pokrytykować innych Twisted Evil To tak na tyle jak na razie.



Napisałem to w swoim humorze i mam nadziej że nikt nie poczuje się urażony bo to częściowo żarty :]
Pozdrawiam i do zobaczenia na forum Smile
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Przedstawię się ... a co :P Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawię się ... a co :P   Przedstawię się ... a co :P I_icon_minitimeWto Gru 07 2010, 19:50

Nikt nie poczuł się urażony. Very Happy Tak mi się zdaje. Nie mniej jednak serdecznie witamy na forum liczymy na aktywność i kreatywność. Mam nadzieje, że nie szybko znudzisz się systemem który, jak widać cały czas się rozwija. : D

To mówiłem ja Issir Very Happy Miejscowy demagog, wichrzyciel, megaloman, ostatni głos rozsądku i tutejszy strażnik słownika ortograficznego. Strzeżcie się !!
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Przedstawię się ... a co :P Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawię się ... a co :P   Przedstawię się ... a co :P I_icon_minitimeWto Gru 07 2010, 19:56

O jak miło Smile a tego to si nie spodziewałem, ale fajnie że o tym pomyślałeś BB Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedstawię się ... a co :P Empty
PisanieTemat: Re: Przedstawię się ... a co :P   Przedstawię się ... a co :P I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przedstawię się ... a co :P
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Wszelkie brudy-
Skocz do: