Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Ghardawar

Go down 
AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Ghardawar Empty
PisanieTemat: Ghardawar   Ghardawar I_icon_minitimePią Kwi 13 2018, 21:09

Ghardawar

Jednym z marzeń ludzi było sięgnąć nieba. Drugim z marzeń ludzi było pływać jak ryba albo być silnym jak niedźwiedź. 
"Jam jest Tiwghar, władca zwierząt. Przybyli do mnie, aby zdobyć władzę i spełnić marzenia. Myśleli, że zmuszą mnie, abym dał im wspaniały dar. Jednakże, bardzo się mylili. Ja ich zniewoliłem za zuchwałość, a teraz są jako te zwierzęta w klatkach - w zwierzęcych formach -w mojej całkowitej władzy. Człowiek wielki jak byk - bykiem się stał. Bystrooki niczym jastrząb - jastrzębiem jest. Teraz już nie moimi wrogami, a strażnikami mego lasu, każdy z nich jest, aż po kres swych dni."
fragment legendy Tiwghar'a, władcy zwierząt. 
Według legendy Ghardawar powstali z Atian, którzy przybyli do prastarej istoty Tiwghar'a żądając od niego wielkich mocy pozwalających im na dowolną przemianę w każde zwierze. Za to on ich zniewolił nadając im ciała zwierząt, zaś ich potomkowie potrafili się przemieniać ze zwierząt w ludzi.
Nie wiadomo, czy to prawda, jednak sami Ghardawar potrafią się przemieniać w zwierzęta. Gdy są pod postacią zwierzęcia, maja rozwinięte atrybuty fizyczne. Każdy z nich potrafi przyjąć jedną, i nie więcej, formę zwierzęcą. Przypada tylko około 2 - 3 osobników na każdą rasę zwierzęcą. Nigdy więcej, nigdy mniej. Nikt nie wie, skąd się biorą Ghardawar. Jednak pogłoski mówią ,że jak nie z ojca na syna, bo ojciec umarł, dziedzictwo przechodzi nagle i brutalnie na najbliższe nienarodzone dziecię. Dlaczego brutalnie, zapytacie? Ponieważ, to dziecię, wyrywa się z łona matki, pod postacią tegoż zwierzęcia, i ucieka do lasu. Przez co najmniej rok pozostaje pod postacią dzikiego zwierzęcia.
Każdy osobnik poza przemianą w zwierze(które pochodzi od magii boskiej życia, tzn. że nie działają na nie strefy anty magiczne związane z magią magów.) ma również zwiększone statystyki związane ze zwierzęciem.Po przemianie ma statystyki zwierzęcia w które się zamienia, jednak te statystyki rosną wraz z jego doświadczeniem, dzięki temu staje się coraz silniejszy przewyższając zwierzęta tego gatunku. Poza klątwą zwierzęcą kontrolowaną przez ducha lasu Ghardawar nie mają innych nadzwyczajnych zdolności.
Powrót do góry Go down
 
Ghardawar
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Wszelkie brudy :: Śmieci po zawodowe :: Mieszane-
Skocz do: