Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sesja - Labirynt

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimeNie Sty 20 2008, 10:25

Ostatania Sesja Alkalika vel Furin o tytule roboczym Labirynt tytuł alternatywny"Spadam powoli Spadam" w której to drużyna składająca się kolejno z Zirgina, pseudo górnika alkocholika powiązanego z ziemią świętym węzłem małżeńskim(czyżby żadna go nie chciała), Narmira - niezwykle kłótliwego Rycerza chełpiącego się swoimi umiejętnościami w zakresie kowalskiego rzemiosła,acz jednogłośnie stwierdzony  został fakt że po prostu jest denerwujący. Merlo - jego profesjowego pobratymce a przy tym kata tradycjonalista bez obycia z absolutnie żadnym tradycyjnym katowskim narzędziem artystycznym acz z zamiłowaniem do tortur i Konrada równie Mrocznego co głupiego Paladyna boga któremu bliżej jest do Mendy, chędożnika i hedonisty niż do ideału bytu bożego podróżowała przez labirynt pod ogromną karczmą, przestraszyła się miecza, wysłuchała kaziania, następnie powpadała w pułapki, po czym ubiwszy jaszczura kolejno porzygała się,Kłóciła się o łupy, myślała  o mordzie na towarzyszach a teraz zastanawia się jak wynieść drzwi żeby nikt nie zauważył.

Czekamy na komentarze do sesji Furina jak również komentarze Mg na temat graczy. Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Issir dnia Pon Lis 17 2014, 23:56, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimeNie Sty 20 2008, 12:24

ja nie bede teraz komentował poczynań graczy lecz pod koniec przygody
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimeNie Sty 20 2008, 12:30

kur.... napisałem wszystko i się kur... skasowało

dobra w skrócie i bez pięknych słówek...

Po pokonaniu głupiego pojeba... Jaszczura, podejrzewając Marlo o pedalstwo za zachodzenie jaszczura od tylca, przeszła dzika dyskusja na temat wiadomo jaki i doszliśmy do pary wniosków:
a) przedyskutować sprawę karczmy kupujemy ją?
b) drzwi trzeba wmurować w scianę co odrazu zrobiłem

następnie wynosimy pracodawcę co by nam potem mógł zapłacić

i idziemy jeżeli się wszyscy ze mną zgadzają kupić karczmę oraz następnie na zakupy ;]
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimeNie Sty 20 2008, 12:44

Wiesz tu chodzi oto że gracze robia postępy z sesji na sesje wiec raczej lepiej zebys panie komentował co ci sie podoba a co nie to nam pomaga się rozwijać. Taka moja skromna opinia. Co do postu Zirgina to jestem za kupnem karczmy o ile nam kasiuty starczy. Co do samej sesji hmm było lepiej niż ostatnio, dużo mieliśmy w teamie co prawda tego npca. Ale nie był jakos tak strasznie nahalny. Dałes nam powalczyć i zarobić. Pomimo wszelkiej maści "Psi" i innych dziwnych odgłosów paszczą, udowdniłeż że kiedy chcesz to możesz stworzyć dobry i wciągający opis walki. Zapamietaj tylko imiona postaci graczy i będzie git Wink
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimeNie Sty 20 2008, 12:55

a jak dla mnie największym utrapieniem sesji były twoje przerywniki i.... ciągłe gadulstwo kazia ratunkuuu on gadał za każdym razem jak ja tomek albo duży coś powiedzieliśmy
Sad Sad

ale to że w czasie wypowiedzi się zacinasz to musisz poćwiczyć nasz rosnący tygrysku;]
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 08:01

nom. opis walki pez 'psiu' i innych takich był nawet spoko, kwestia pomysłu - moze jestem krótkowzroczny ale dalej nie wiem po cholere była tam ta krata W PODŁODZE karczmy, ale poza tym co dla mnie nielogiczne jest, było spoko.

kupno karczmy: tak! kat! tak! ale oczywiście z terenem do niej bezpośrednio połączonymi i trza to następnego dnia zrobić. od razu, zanim zaczną sami se po tunelach biegać
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 10:52

Ciekawe czy jest możliwość że te tunele są nie tylko pod karczmą ale i pod całym miastem. Wiecie skoro przy karczmie jest "wejście" to moze być to doskonała droga ucieczki. Po za tym będzie stały dochód i jakiś własny kąt nie ?
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 13:53

no tak ale nie o to chodzi, chodzi o to, że każda z naszych postaci znajdzie tam coś dla siebie Smile i dlatego moim zdaniem są zgodni zeby wydać tę małą fortunkę aby kupić tę karczmę i odrazu za tę samą kasę zrobić remont i pewnie jeszcze zostanie. Smile a kraty w podłodze spodziewam się, że wiem z kąd i to mam bardzo logiczne wytłumaczenie, ale co na to Mały jestem ciekawy Smile no panie oGnisty napisz nam co jak i dlaczego !!
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 38
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 14:36

'mój kryształek prędzej
zakupi na spółę tą karczmę, a później was będzie z interesu wygryzał
niż rzucał w diabły taki interes jakim jest ten tunel, a sam karczmy
nie kupi. na samych strzałkach zarobimy krocie :-P jak sie teren
'rozminuje' o wielkości podziemi nie wspomnę. tam coś się jeszcze
rusza, ja wam to mówie :-D to te wszystkie kamienie mnie przyzywają -
Boskie kamienie :-D nom ja tam byłem bardziej z ciekawości chyba na
dole i rządzą pieniądza :-P dlatego zaproponujecie mi dobry interes i
nie ma problemu :-D
a na zaufanie lub jego brak przyjdzie czas później'
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sesja - Labirynt Empty
PisanieTemat: Re: Sesja - Labirynt   Sesja - Labirynt I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sesja - Labirynt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sesja nr 5
» Sesja nr 6
» Sesja 11
» Sesja Vitala
» Sesja Zirgina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Dyskusje Sesyjne :: Sesje Furina-
Skocz do: