Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Praca marathów dla Dunpeali

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 14:56

Wietrze niestety nie mogę się zgodzić aby dużo Marathów i bardzo chętnie pracowało dla twojego cesarstwa ponieważ oni są technologami z zamiłowania i ogólnie to takie tam domowe warsztaty.
czyt. zajmują się jedynie niebojowymi wynalazkami może, któryś wynalazł ostatnio młynek do kawy?

Przeczytaj opis Marathów jako rasy tam jest przy społeczeństwie że mają warsztaty lub pracownie magiczne każdy w swoim domu bo lubią się czasem tym pobawić Smile
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 15:06

Nie no spoko to była tylko drobna propozycja. Skoro są tacy wynalazcy. Ja wiem że oni z zamiłowania. Oni wszystko tak z zamilowania i najlepiej wspólnie. Wasada - Komunistyczna Utopia ?? Very Happy no dobra ale zszedłem z tematu. Wiesz napewno w Caserstwie mieli by większe pole do popisu lepszy sprzęt no i wynagrodzenie. Ale jak mówie była to tylko propozycja.)
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 15:16

jeżeli bys dał kolesiowi do wynalezienia nowy płóg, szklarnie czy coś tooni bardzo chętnie ale do broni się nie garną... napewno nie ci z wyspy ale niektórzy z poza mogą.

Chłopie ty wiesz co to oznacza KOMUNIZM? To jest anarchia a nie że wszystko wspólne i jacyś kretyni tobą żądzą i wszystko zagarniają dalej mówiąc że to wspólne i że wszyscy są wolni...

Anarchia jak się postarasz to masz jak nie postarasz to nie masz jak zapracujesz tak będziesz miał ...no co ja ci jeszcze mam tłumaczyć różnice pomiędzy anarchią a komunizmem? czy stoje czy leże kasa mi się należy? no wiesz teraz to mnie ugodziłeś i to na wskroś Sad ( Very Happy Very Happy )
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 15:30

Mi chodzi o komunizm w czystm założeniu. Po za tym to był tylko żartobliwy wniosek Very Happy nie unoś się tak bo odlecisz Smile
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 15:38

komunizm w czystym założeniu to był taki że wszyscy pracują dla ogółu a tu każdy pracuje na siebie...chłopie dobra żarcik ale to są dwie skrajności Razz
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 15:40

No dobra odrzucając na bok prace spójrz na stosunki w rasie ? głównie o to mi chodziło, a co do skrajności raczej nie bliżej ci do komunizmu niż kapitalizmu.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 15:50

chłopie komuna czy kapitalizm czy anarchia wszędzie człowiek jest człowiekiem...a Marath Marathem i lubą się bawić i są serdeczni i zrzyci z ziomkami, ale każdy robi na siebie a jeżeli twój kumpel jest zagrożony też idziesz mu pomóc, nie? Widać chyba nie widzisz różnicy w stosunkach prywatnych i charakterologicznych i nazywaniu tych stosunków nazwami typu kapitalizm które się odnoszą do teorii struktury społecznej.

No wiesz jak się pokłucisz z sąsiadem to jesteście w anarchii a jak się pogodzicie to już komunizm jak jest u ciebie w długach to jest kapitalizm a jak mieszkasz razem z kumplem od studiów to znowu socjalizm Razz

Wietrze przyznaj się do błędu Very Happy Very Happy i już kończe ten temat wracając do samych Marathowych sportów to chętnie by jakiś z poza wyspy popracował dla twoich ale jako pracownik a nie niewolnik i ogólnie tendencje są ze wolą pracować nad czymś co nie jest bronią ale napewno się znajdą i takie pederasty co to się bronią zajmą... tak więc paru mieć chyba masz Smile
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitimePon Sty 21 2008, 16:00

Co do struktur społecznych i tak obstaje przy swoim.
Ja nie mówie o niewolnictwie Zigi tylko o pracy naukowej. Na pełnych prawach i obowiązkach wynikających z faktu bycia obywatelem. Co do pracy nie nad bronią prosze bardzo. Tu chodzi oto że dunpy po prostu bardzo szybko rozwijają się w kwestii mechaniki gorzej z magią. Więc napewno coś po za nowym uzbrojeniem się znajdzie. Pewnie nawet sporo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Praca marathów dla Dunpeali Empty
PisanieTemat: Re: Praca marathów dla Dunpeali   Praca marathów dla Dunpeali I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Praca marathów dla Dunpeali
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» spec Dunpeali

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Uniwersum Wysp Chaosu :: Świat Atii :: Stare - do zrobienia-
Skocz do: