Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Dlaczego mości Furin trafia na forum a nic nie pisze?
Miłość odebrała mu chęć pisania?(Mały jest przepracowany :D)
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap15%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
Trafia tu przez przypadek?
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap15%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 15% [ 3 ]
Ciężka praca którą wykonał do tej pory pozbawiła go weny?
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap10%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Gdy wchodzi na forum szuka przygody a jej nie znajduje?
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap5%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
żona go na obiad woła?
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap10%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Jaja ma obolałe z przepracowania więc i raczkami nie daje ruszać a mózg się lansuje:D
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap10%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
tudzież "Bo Mariolka ma gruba dupę" - z tego miejsca pozdrawiam wszystkie Mariolki
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap5%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 5% [ 1 ]
"Bo zupa jest za słona" - I matka tak leje Furina że na oczy monitora nie widzi
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap10%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 10% [ 2 ]
Bo Furin ma wahania IQ (od 0 do - 100)
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_lcap20%Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_vote_rcap
 20% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 20
 

AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Lut 21 2008, 20:20

Jak już wszyscy zauważyliśmy Minister Furin pojawia się w swoim office przesiaduje chwilę i znika jakby go żona na obiad wzywała.

Zastanawiamy sie gromadnie dlaczego ?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Lut 21 2008, 20:26

Zagłosowałem na cała gromade. Ponieważ wg mnie wszystko to jest prawda . W myśl zasady każdy powód jest dobry ze wskazaniem "Bo mariolka ma grubą dupę" jak wiadomi największe bezsnsy są najtrafniejsze.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePią Lut 22 2008, 08:03

wiecie jak dla mnie on tu trafia przypadkiem - nie wylogowuje sie i włącza tą swoją operę i od razu włącza forum zalogowany - czyli pobędzie bo na czata wchodzi czy szuka jakiegoś wibrującego węża, kajdanek ze świeżym futerkiem czy innego czegoś na allego (co by urozmaicenia szukać - ale nie wiem czy dla niej czy dla niego:-P ), po czym wychodzi bo na gg trza sie pojawić szybko :-D szybko szybko bo sie obrazi :-D
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 09:18

Furin, za swoje niezrównane zasługi otrzyma jutro 'z rańca' prestiżową nagrodę Anal-Habety za specjalny wkład w system jakiego dokonał w ostatnim czasie (a sesja juz sie skończyła jakiś czas temu jak wszyscy pamiętamy). Wiele czesu spędziliśmy z Issirem planując to wyróżnienie specjalnie dla takich dalece posuniętych ( :-P ) indywidualnych pisarzy, których skrajny indywidualizm nie pozwala na pracę przy zbiorowym przedsięwzięciu, jakim niewątpliwie jest tworzenie wraz z zespołem materiałów do Wysp Chaosu. Oczywiście odznaczenie, jak każdy inny medal, można odpiąć i wyrzucić za jeszcze bardziej specjalne osiagnięcia (np. napisanie na temat, ale nie jeden raz - moment ten, jeśli nastąpi, będzie przedyskutowany przez Wyspiarską Brać)
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 10:41

Ktokowiek widział ktokolwiek wie niech napisze co u furina Very Happy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 10:43

Zirginie Miłosierny, czyżbyś szukał okoliczności łagodzących?
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Lut 25 2008, 22:15

Nie raczej chcę stwierdzic że jeszcze 2 h do anal-Habety Very Happy
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Lut 26 2008, 07:43

I nastał nam anal-Habeta pierwszy z pośród pierwszych Very Happy ale zdjątko Olbrzymie wyrąbiste Very Happy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Lut 26 2008, 08:00

Pierwsza klasa prawda? :-D Dość powszechne w necie, ale tu pasuje jak ulał :-) A co do Furina... ktoś ma jakieś wieści? bo mnie zaczyna irytować troszku
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Lut 26 2008, 09:10

Od dzisiaj o nim zapomnij jakby go nie było tak chyba będzie lepiej
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Lut 28 2008, 00:19

ehh po prostu jest mi ciężko chłopaki , od poniedzialku do czwartku
 mam zajęcia od 8:00 do około 19, nie wiadomo dokładnie jaki mam plan, sporo nauki,
i Ewa ma nie małe problemy rodzinne, z mojego powodu, musze ją wspierać. jak sie plan ułoży ( prawdopodobnie w poniedziałek) i u ewy sie uspokoi to tak jak obiecałem bede pisał. ok??? prosze wybaczcie
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Lut 28 2008, 07:26

spoko ja nic nie mówię tylko ta gęba mi życie obrzydzi więc zacznij dużo pisać w najbliższym czasie zeby tą durną habetę z ciebie zdjąć Very Happy kiedy zaczniesz pisać to sobie o tobie przypomnimy a do tego czasu powodzenia
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Lut 28 2008, 08:05

Furinie, kazdemu coś się psuje czasami więc nie mogę Ci współczuć. ale rzeczywiście prostuj swoje prawy jak trzeba
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 09:28

Aha dość ważna sprawa - jeśli uznacze że Furin zasłużył już na zdjęcie z niego Anal-Habety, dajcie mi znać :-D
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 16:59

moim zdaniem 200 postów to będzie dobra granica Very Happy albo jak już wszyscy będziemy rzygać tym zdjęciem
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 17:08

yyyy 200!!! zbzikowałeś zirgi, tomo ma 250
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 17:09

A widzisz ja jestem udzielający sie Very Happy. Szczerze sam uważam ze powinienem mieć więcej. Ja proponuje jednak 100 postów.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 17:12

A ja mam 400 a duży ma 500 jak byś się nie obijał zaraz po maturze już byś miał z 10 więcej;] i udzielaj sie we wszystkich tematach tak z łaski swojej bo czasami potrzeba zdania osoby czwartej albo chociaż 3ciej a wy dwaj nic tylko dupy suszycie Very Happy chociaż Tomisław się stara ale kurna 4tego potrzeba!! ale niech będzie 150 i będę zadowolony;]
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 17:19

Dla mnie bomba Very Happy. Ty nie mów że ja dupe susze XD Wypraszam sobie. XD Tak więc Furinie 150 Sensownych postów i obrazek znika Very Happy
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimePon Mar 03 2008, 20:40

ehh to sporo ale co ja moge zrobić nic tylko sie podporządkować
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Mar 04 2008, 08:12

jak zaczniesz robić i na temat gaworzyć to i szybko zleci. ja nie wiem za co mam te wszystkie :-D

zauważ ze masz w tym momencie juz 37. miałeś 29 przez długo długo. spoko. jak bedziesz sie udzielać...
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Mar 04 2008, 14:05

ma już 38 nie oszukuj Very Happy a dziennie można napisać z 200 Very Happy ale standardowo chyba olbrzymie piszemy z 5 com? Smile
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Mar 04 2008, 14:07

ja więcej jak się ktoś odzywa i warto go komentnąć :-D
kłamiesz - masz 8,04 posta dziennie
ja 9,70 :-D
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Mar 04 2008, 14:34

dobra dobra czasami dajemy więcej nie chwal się tak Razz bo wiesz ty odpisujesz na każdego mojego i jeszcze coś tam zawsze dopiszesz a ja nie zawsze odpisuje;]
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Mar 04 2008, 14:35

a widzisz? NABIJAM se na tobie. ale pisze z sensem poza takimi jak te które teraz piszemy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Kwi 08 2008, 08:20

aha. znowu trzeba coś wymyślić Furinowi za opiepszanie się...? nie mam jednakże pomysłu - czekam na sugestie. Bite 7 dni minęło od jego zalogowania na forum... jakieś pomysły...?
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeWto Kwi 08 2008, 18:26

olej go ciepłym moczem ;] mam już to w dupie wiesz Very Happy dlatego taka ciężka Very Happy
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeSob Kwi 26 2008, 23:14

Naszemu kochanemu Furinkowi wybiła osiemdziesiątka jedynka !! trzeba to uczcić może jakiś torcik i świeczki że ma już tyle zębów xD??
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeNie Kwi 27 2008, 10:54

Jak Zigi własnogębnie załatwisz torcik. (Bo wątpie żebys go upiekł czyli będziesz musiał poprosić albo zakupić) to ja bardzo chętnie skonsumuję nawet bez Furinowego udziału Very Happy
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeNie Kwi 27 2008, 11:05

jocolor you've got to be kiding me xD(czy jakoś tak xD)
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeNie Kwi 27 2008, 11:18

źle z tego co widze jak bede w stanie myśleć po kawie to ci to zrobie żeby było dobrze Very Happy No ale, wiesz ciasto u mamusi możesz wyprosić Very Happy Tak na okoliczność święta forumowego :>
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeNie Kwi 27 2008, 11:35

na 150 to sam jakieś ciasto upiekę bo będzie trzeba wstawić zamiast anal habety jakiegoś rekina o 150ciu ząbkach xD
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeNie Kwi 27 2008, 22:43

muszę przyznać że 82 był bardzo wymagający... ale jak on był taki wymagający to sie zmęczyl i nie dał nigdzie indziej..
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 09:11

Furin posiada już dwie 8 wygląda to mniej więcej tak 88 a dla mnie to wygląda jak by komuś jaja zmutowały xD

Inaczej mówiąc jak zapowiadałem Furin zaginął w akcji. A posta do gry ciągłej nie dał chociaż 2 razy obiecywał ... jego słowność mnie olśniewa xD
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 10:12

Tak umarł w mrokach dziejów, wypalił się jak kiepska świeczka i śmierdzi porażką (zarowno na polu słowności jak i naszych zdolności mobilizacji)
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 11:07

Popieram Issira. Bolesne ale prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 12:29

"Prawda kole w aureole" no ale ponieśliśmy klęskę na całej lini xd

(Booooże jak ja się nudzę Wink)
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 12:48

My w ocenie personelu, ale prawdziwą klęskę poniósł on sam przez nie pokazywanie swej gęby po tych wszystkich zapewnieniach. Znowu uprawiał butterfly fantasy - znaczy fantazje o motylkowym zabarwieniu. Będzie pięknie, będzie cudownie, będzie... jesli kiedyś bedzie :-P
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 12:56

Zaiste zachował sie istnie po politcznemu. Obiecywał drugą irlandie a wpakował się w seks afere xd. do tej pory wspominam słowa wzbudzające we mnie nadzieje na odkupienie tego syna marnotrawnego "postanowiłem wziąść się za wyspy" ale i nic z tego nie wyszło. Jak zwykle.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:05

Jak zwykle to może i wyszło. Ale, czego Issirze dyplomatycznie nie ujmujesz w swojej wypowiedzi, Furin przez swoją postawę wzmaga we mnie niemoc twórczą. Może jest to subiektywna, tylko moja ocena, ale owa niemoc, zdaje sie udzielać wszystkim, może poza Zirginem, który od czasu do czasu stawia jej czoła wg. wyznawanej przez niego zasady 'olej go'. Wybaczcie ale nie moge. Za rzadko go widze by móc go olać Twisted Evil a jego osoby, w odniesieniu do pracy jaką wkłada w system, nie mozna nazwać 'inspirującym cały naród przodownikiem pracy'.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:12

Tak tak Furin wyznaje zasadę "Czy się stoi czy się leży tysiąc złotych się należy" co faktycznie jest wielce inspirujące ponieważ w naszym wyspiarskim narodzie zamiera jakakolwiek chęć i ochota do pracdy. Sesja by się jakaś przydała w wyspy tak na żywca i z jajem może wtedy coś się ruszy.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:14

Tak jak przysłowiowa jedna jaskółka wiosny nie czyni (wioski tez nie), tak jedna sesja nic nie pomoże. Tu trzeba konkretu, kawału dobrego grania.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:16

Może po tych pier******** maturach coś się ruszy. Bo ja tu zwariuje.

Cenzura by Cenzor Barlogg

tobie się naprawde nudzi - Issir

A tobie to nie?!? - by Barlogg


Ostatnio zmieniony przez Issir dnia Czw Maj 08 2008, 13:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:18

A ja juz zwariowałem, tylko dlatego w ogóle jeszcze o wyspach mysle...
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:19

Zaiste...bogowie w których nie wierze ale i tak mam w dupie pomóżcie.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:25

Bogowie nie maja tu nic do rzeczy. Rzeczy które mają tu coś do rzeczy to:
1. Konkretna kampania lub kilka sesji powiazanych wątkiem (to to samo :-P )
2. Zainteresowanie wszystkich tworzących procesem tworzenia systemu. Bo z tego co widze zapał (przynajmniej we mnie i Issirze wygasł niemal doszczętnie)

O czymś zapomniałem Isiirze?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:28

punkt 1.5 porządna kampania wspomagana dobrym zimnym piwem Smile
punkt 3 obecność wszystkich na sesji
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:30

Hmm... zimne piwo... przez ten brak zajęcia ta piekna, ociekająca 'rosą' butelka staje się tak odległa... :-P a serio - mądrze prawisz :-D A obecnośc wszystkich na sesji - ja osobiście oczekuje dobrej gry, a nie cudu. ale obecność wszystkich na raz zaczętej fabule :-)
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:44

Ja jednak oczekuje i nie uważam ze to jest cud tylko taka zwykła ludzka chęć do pracy Very Happy
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitimeCzw Maj 08 2008, 13:46

I to własnie nazwałbym Cudem nad Łyną :-P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi Empty
PisanieTemat: Re: Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi   Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Furinjada czyli spontaniczne pojawianie sie bez odpowiedzi
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Wszelkie brudy-
Skocz do: