Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kryptonim domek na drzewie

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Kryptonim domek na drzewie Empty
PisanieTemat: Kryptonim domek na drzewie   Kryptonim domek na drzewie I_icon_minitimeNie Cze 15 2008, 08:43

No wiecie jak coś to mi się już niezbyt chce ciągnąć tej sesji z dwoma stronami barykady tam:
primo
postacie są jakieś dziwne xD
secundo nie buduje się nic konstruktywnego... a mi prywatna forteca w krew wchodzi xD
tertio(czy jakoś tak) tutaj zaczyna się robić bardzo ciekawie Smile

ostatnie sesje bardzo mi się podobały poza małymi sprzeczkami w stylu ktoś nie usłyszał ktoś nie dopowiedział. Chociaż ten facet w kapturze co to chce nas orąbać z książek mi sie nie podoba !! xD Ale dobra jak tylko mnie nauczy czytać to będę zakuwać xD i oddam mu za jakiś czas te książki ;]

Ale ogólnie wydarzenia ciekawe a szaman realistyczny dupek xD i się ciesze że nas nie dorwali xD
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Kryptonim domek na drzewie Empty
PisanieTemat: Re: Kryptonim domek na drzewie   Kryptonim domek na drzewie I_icon_minitimeNie Cze 15 2008, 12:10

I nas nie dorwą Very Happy No tak sesja z dwiema stronami barykady jest ciężka pod kilkoma wzgledami których z grzeczności i symapatyji dla kazia wymieniać po raz enty nie będe. Żalu już nie mam ale nie widze żebyśmy mogli to pociągnąć.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Kryptonim domek na drzewie Empty
PisanieTemat: Re: Kryptonim domek na drzewie   Kryptonim domek na drzewie I_icon_minitimeNie Cze 15 2008, 19:54

Mi się nie chce chociaż dla mnie nawet tam dobrze idzie... ale ja chcę swoją fortecę !! ;(
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kryptonim domek na drzewie Empty
PisanieTemat: Re: Kryptonim domek na drzewie   Kryptonim domek na drzewie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kryptonim domek na drzewie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Archiwum :: Sesje Vitala-
Skocz do: