Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Offtopic: Kiedy gramy?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Offtopic: Kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Offtopic: Kiedy gramy?   Offtopic: Kiedy gramy? I_icon_minitimeCzw Lut 04 2010, 09:29

pytanko, głównie do Issira znając życie - chce ktoś grać/prowadzić w jeden z wymienionych niżej systemów?

Wampir: Maskarada - wiem wiem issirze, ty prowadzisz jak się nic nie zmieni, choćby i mi samemu Offtopic: Kiedy gramy? Icon_biggrin
Neuroshima - tu mogę ja prowadzić, nie znam mechaniki, ale fabularnie świat mam opanowany nieźle całkiem więc się polecam (a wracają mi chętki na takie klimaty...)
The Wheel of time - pdf po angielsku, brak polskiego wydania... ale świat znam z grubsza, więc też mogę prowadzić, choć już widzę bariery tłumaczenia...
Mag: Wstąpienie - system ciężki, ale mogę prowadzić/grać, byle gracz/prowadzący nie przyszedł na pałę, bo system się nie nadaje do gry z doskoku. i to jedyny z wymienionych do którego posiadam podręcznik Smile
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Offtopic: Kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic: Kiedy gramy?   Offtopic: Kiedy gramy? I_icon_minitimeCzw Lut 04 2010, 10:50

Wampir - sam też bym chętnie zagrał Very Happy Ale tak prowadze ci choćby i samemu chociaż bardzo mi się taka koncepcja nie podoba Smile
Neuroshima - tak naprawdę nigdy w nią długo nie grałem. Od chwila z doskoku. Mogę spróbować. Chociaż te klimaty są mi niemal zupełnie obce. Uśmiechnij się do małego. On ma podręcznik Smile
Wheel of time - ani książek nie czytałem tak naprawdę ani systemu nie widziałem. Chętnie spojrzę Very Happy Ale czy grać w to byłbym w stanie nie mam pojęcia.
Mag - sławetny mag i wspaniały pomysł "Rzym" chyba najlepsza koncepcja w jaką miałem przyjemność grać. Bardzo żałuje że system nas przerósł bo jest naprawdę świetny. Śmiem twierdzić że najlepiej opisany ze świata mroku. Ale czy jestem w stanie w niego grać albo prowadzić ? Grać bardziej a i tego nie jestem pewien.

Od tyle ode mnie Issira Very Happy

Może na mówie tych jełopów żeby tu zajrzeli Very Happy sukcesów nie obiecuje.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Offtopic: Kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic: Kiedy gramy?   Offtopic: Kiedy gramy? I_icon_minitimeCzw Lut 04 2010, 11:14

wiesz ja mogę nawet cholerną DDcję poprowadzić od biedy (skrajny przykład wiem), byleby gracze byli STALI, i choć na sesję na 2 tygodnie wszyscy mieli czas.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtopic: Kiedy gramy? Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic: Kiedy gramy?   Offtopic: Kiedy gramy? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic: Kiedy gramy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kiedy gramy ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Wszelkie brudy-
Skocz do: