Wyspy Chaosu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksAktualnościGallerySzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Poziom punkty do rozdania

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 02 2008, 10:37

męczy mnie jedna myśl że na 60tym lvl dostaje się ileś tam ptk. (w tej chwili nie moge tego sprawdzić)

Czy postać wtedy nie zaczyna sie za szybko rozwijać?
Myślę nad tym żeby to trochę ograniczyć

np. od 10 - 20 lvl po 15 ptk
od 20 - 30 lvl po 20 ptk.
od 30 - 40 lvl po 25 ptk.
od 40 - 50 lvl po 30 ptk.

Chyba bedzie trochę mniej i bardziej optymalnie... czy mi sie już wszystko miesza i już to było ograniczane? bo nie pamiętam a jestem w szkole i mi taka myśl przyszła... zajrzyj ktoś popraw mnie jak coś i powiedz co o tym myślisz.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 02 2008, 10:41

powiem tak: po co je podnosić w ogóle? zmienić w ogóle cennik, uprościć go, dać stałą liczbę punktów, za to zmienić 'ceny' za cechy i takie tam. taka moja opinia. powyżej 20 punktów nie ma sensu w ogóle dawać jak dla mnie. starczą drobne reformy... ale te reformy sprawią że wszystkie postacie trza będzie przerabiać... a niektórych się nie da... czego się nie robi, co? :-P

Moje myślenie odnośnie systemu jest takie: PROSTOTA i szczypta realizmu to podstawa - Bo chciałbym kiedyś go zobaczyć w księgarniach :-P A skomplikowany i hermetyczny system się nie przyjmie.

Zigi masz juz przeciętnego człowieczka - to podnieś go do poziomu 10, 20, 30, 40... do 60 czy dalej. bedziesz wiedział czy dobrze. Mi się nie chce zbytnio :-P
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 02 2008, 23:50

zirgi a powiedz mi jeszcze ile kosztują staty na wysokim poziomie a czary-zdolności i czy ktoś ma już 60 levelowca?? nie bo doświadczenie  trzeba od cholery zebrac. moim zdaniem ten system jaki teraz jest, jest dobry
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 07:44

Z jakiej choinki się urwałeś? przecież to wszystko masz w tabeli. Nie posiadasz tabeli? a już sobie sprawdziłem tabelę i na 61 dostaje się po 70 ptk. a wedłóg świerzej myśli by było 40.

Dlaczego olbrzymie chcę żeby to rosło a nie stało w miejscu? w sumie nie wiem Razz ale możesz opracować własny projekt chętnie przeczytam bo morze będzie sensowniej Smile

ale myślę że jak rośnie to te części które bochater ma słabsze później mu łatwiej przychodzą ,ale to może błędna myśl.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 10:31

Dobrze. Opracuje kontrpropozycję w wolnej chwili
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 10:56

http://wyspychaosu.webng.com/rozwijanie_postaci-by-barlogg.xls

tu macie propozycję reformy [nie słuzby zdrowia] ale tak w ogóle :-P punkty, rozdawanie, koszty... jest to w moim mniemaniu prostsza metoda: redukuje problem punktów dostawanymi z poziomami do 12 i tyle. :-D plik pisałem w openoffice... więc nie wiem jak to wygląda.

jako że spisałem to w 30min gdzieś więc pewnie są nieścicłości i błedy. jeśli ogólna zasada wam pasuje - doszlifuje się detale (pewnie wspólnie gdyż jest to duża reforma)
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 18:39

"Siła = po cholere jest w tej chwili mnożona x2 skoro można to uprościć? Uprościć czyli Siła = Kondycja. Starczy zmienić mod udźwidu i styknie."

Wiesz tak jakby nie... bo jeszcze masz bonus do obrażeń... i nie wiem co jeszcze ale przydało by się uprościć Smile
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 18:52

Oj tam z tą siła może zostać mnie nie przeszkadza Very Happy. Co do całych ograniczeń. Sorry ale jak dla mnie jest to dziwne. nie damy rady ukierunkować postaci tak jak byśmy chcieli. no nie wiem. Wytłumacz mi to z sensem. Co do pż i pm słuszne zmienione. Co do 12 stałych punktów. Wydaje mi się że to znacznie nas osłabi owszem można robić takie osłabienie ale granie non stop na niskich statch nie jest ani cool ani super.(jak sie myle wyprowadzcie mnie z błędu. Wszystko jest ok tylko czemu umi i spec są takie drogie ?
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 19:25

Po cześci powiedziałeś co myślę... to będzie wyglądać tak... najpierw szybko będziemy coraz silniejsi(1 cecha za 3) a potem coraz słabsi i wolniej rozwijający. A moim zamysłem był odwrotny proces.
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 19:33

No dokładnie. Postać mająca doświadczenie (innymi słowy wyższy lv) wie jak sobą pokierować aby stać sie silniejszym, zna siebie, swój umysł i ciało coraz lepiej. Więc wie jak wykorzystać jego zalety i jak niwelować wady.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 19:49

ale jak by tak wyśrodkować mój i olbrzyma sposób widzenia to może by wszystkim pasowało wietrze Smile o a może i ty wietrze byś coś opracował? bo moze być ciekawie Smile ale za przeróbką siły jestem za Smile chyba sie tym zajmę bo wtedy i testy na siłę stają się jasne
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeCzw Kwi 03 2008, 19:54

Ja kiedyś powiedziałem - mechanika e-e. Tzn ja mówiłem poprawki, dopowiedzenia tak nawet drobniejsze rzeczy, ale nie taka rewolucja Smile mechanik ze mnie żaden. Ja skromny pisarz jestem Wink
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePią Kwi 04 2008, 08:44

Powiem tak: to tylko pomysł. najważniejsze jego punkty to właśnie

  • siła
  • stałe punkty otrzymywane z poziomem
  • PŻ i PM (ograniczenie przyznawania głównie)
  • skok ceny staty po jej 20 poziomie
Drogi rozwój: mój system przewiduje dopiero powyżej 20 de facto - wiecie, nie może też być tak że każdy jeden test wyjdzie automatem, jak trudny by nie był. Dlatego ja myslę że to dobre rozwiązanie że do 20 można w miarę bez problemu rozwinąć, ale później zaczną się schody.

Umy i spece są tak drogie..? Nie.

Umy i tak darmowe dostajesz jak chcesz, a maks za poziom możesz dokupić 2, niezależnie od ich ilości. Czytaj maks 3 umy na poziom. To mało?

Specjalizacje: W tym systemie byłoby to tak, że wojownik nie mógłby nauczyć się walki kilkoma brońmi na jednym poziomie. To źle? Albo że mag nie mógłby się zaklęcia nauczyć więcej niż jednego na poziom. Tak to narazie działa. Koszty samych zaklęc możnaby ewentualnie zmniejszyć. No. takie to założenia moje były.

Hehe wiecie że lubie robić OGRANICZENIA a ta mechanika nie ukrywam troche inaczej wiąże niż obecna. Ale jak pisałem na wstępie zrobiłem wartości z biegu więc wszystko to kwestia dyskusyjna :-D
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSob Kwi 26 2008, 16:16

wiesz duży ja poprzeczytaniu tgo jestem na nie podzielam zdanie ziemi i wiatru. ps. co za dużo to nie zdrowo, tyczy sie to też ilosci ograniczeń
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSob Kwi 26 2008, 16:44

Specjalizacje: Popatrzmy na to w ten sposób zamiast spędzać czas wałęsając sie i zbierając doświadczenie do poziomu postać stwierdziła że całe dnie bedzie trenować. I np. nauczyła się 2 zaklęć a nie dostała 2 poziomów. albo przećwiczyła posługiwanie się 2 typami mieczy np. proste i zakrzywione...jakoś tak to leciało. I co wtedy? z powodu systemu nie może chociaż ćwiczył.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 10:02

wiecie moim marzeniem jest wyrzucenie poziomów w pizdu i zostaniem przy tym, by za pd wykupować wszystko co trzeba. i tyle :-P

a ciężar ograniczeń poziomów do zaklęć/umi/czegokolwiek przenieść na wymagania tyczących się wysokości konkretnych podcech i umiejętności. tak byłoby bardziej przyjemnie, wg mnie i zdecydowanie prościej w wielu aspektach
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 10:26

Tez o tym myślałem ale może być dla niektórych za trudne xD a poza tym trzeba by sie chwilędo tego przysiąść... może jak byś duży do mnie zawitał... bo samemu mi się nie chcea twoje płyty w moim bajzlu na biórku już sie gotują xD
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 11:24

hehe... wiesz ale tylko my 2j to troche za mało - to poważna zmiana w samej mechanicznej stronie systemu. ale moim zdaniem byłoby na +. poczekamy niech sie choć issir wypowie i moze sie znajdzie chwilka jak inni tez beda za takim rozwiązaniem.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 12:19

Wiesz jak dla mnie... to i tak my dwaj sie głównie mechaniką zajmujemy. Ja bo muszę ,ty bo chcesz. tTak wiec dlaczego nie zmontować tej mechaniki we dwóch i wrzucić a potem poczekać na ich komentarze?(których zapewne sie doczekamy na nowy rok ale to inna kwestia xD)
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 12:21

chodzi o to ze nie chce mi sie robic mechaniki która moze nie zostać zaakceptowana - a tym bardziej tak ogromnych zmian - bo nie oszukujmy sie. to przebudowa podstaw systemowych.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 12:34

I tak się na to zanosi
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 12:45

dobra. znajde chwile dam znać i moze wpadne albo ty zajdziesz, albo gdzies w terenie. ok?
Powrót do góry Go down
Issir
The Force is with u young Padawan
The Force is with u young Padawan
Issir


Male Liczba postów : 1044
Age : 35
Skąd : The Great Dunpeal Empire
Praca/Hobby : Wianie,wycie tudzież pędzanie i po polach hulanie :)
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 12:55

Ok ja jestem absolutnie za pomysłem zniesienia lv Very Happy i jestem chętny do pomocy jako organ opiniotwórczo doradczy. :d tak wiec jak jakiś meeting ja się zgłaszam. Chętnie pomogę :>
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 12:57

spoko. znaczy będziemy kombinować jak sie czas znajdzie.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 14:39

Nom. Przestane grać w gierki na kompie to znajdę czas dla was Smile
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 14:48

dzięki. nie przyznawałbyś się przynajmniej...
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 14:50

szczerze? w tej chwili mam z grami problemy xD ale się postaram to je odstawie xD
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 14:50

a ja nie mam w co grać... ;-( co sie dzieje z tym światem...
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 15:00

chcesz fallouta?
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 15:01

za duzo razy przeszedłem
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 15:02

wszystkie części?
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 15:10

1 i 2. tactics to nei fallout :-P nie lubie go.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 15:17

W tactics trzeba trochę pograć aby polubić... no ale nie to nie xD a może might and magic?
Powrót do góry Go down
Furin
Masa Ciemnej Masy
Masa Ciemnej Masy
Furin


Male Liczba postów : 110
Age : 36
Skąd : Seroth - Brishin
Registration date : 16/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 15:48

hmm to mogło by być dobre rozwiązanie,a trza je koniecznie obgadać.. tylkokiedy
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimePon Kwi 28 2008, 20:25

Widzisz wszyscy są za to możemy sie spotkać i pograć w Mighta xD (oczywiście chodzi o zrobienie tego kawałka systemu) ale sytuacja się kąplikuje bo w środę wyjeżdzam na działkę.
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 30 2008, 08:50

no i uj babki strzelił, Zigi w kartoflach na działce :-P
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 30 2008, 09:33

no niestety Smile ale w sobote jestem z powrotem więc możemy się spiknąć o 19.30 na mieście
Powrót do góry Go down
Barlogg
Wyrocznia Wysp Chaosu
Wyrocznia Wysp Chaosu
Barlogg


Male Liczba postów : 1820
Age : 39
Skąd : The Land of the Dead
Praca/Hobby : Głębokie rozważania. O śmierci i takie tam :D
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 30 2008, 09:45

w sobote mam prowadzić tomiemu wampira - wstępne ustalenie.
Powrót do góry Go down
Zirgin
Twórca Światów
Twórca Światów
Zirgin


Male Liczba postów : 1790
Age : 35
Skąd : Wasada-Marath's Island
Praca/Hobby : Rozmowy z Ziemią
Registration date : 14/01/2008

Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitimeSro Kwi 30 2008, 10:09

jak tam chcecie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poziom punkty do rozdania Empty
PisanieTemat: Re: Poziom punkty do rozdania   Poziom punkty do rozdania I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Poziom punkty do rozdania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Punkty Mocy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Wyspy Chaosu :: Śmietnik :: Archiwum-
Skocz do: